MİSYON VE VİZYON

MİSYON VE VİZYON

 
Ocak 2007 yılında zorlu ve  bir o kadarda heyecan verici bir yolculuğa adım attık. İnsanlar koyduğumuz hedefleri ulaşılması imkansız olarak görüyordu. Dışarıdan bakınca çok da haksız sayılmazlardı. Dönemin en popüler telefonları tuşlu idi. Sesli diafon bir lüks, siyah beyaz görüntülü diafon ise ultra lüks bir teknolojiydi. Alarm sistemleri sadece kuyumcularda, kamera sistemleri bankalarda, merkezi uydu sistemleri büyük otellerde, ücretsiz wi-fi ve akıllı telefonlar ise daha gündemde bile değildi. 
 
Biz ise akıllı evler, akıllı şehirler, akıllı otoparklar, akıllı hastaneler, akıllı otellerden bahsediyorduk.
 
Hedeflerimiz ancak sınırsız bir hayal gücü ile geleceğe şekil verme arzusunun harmanlanması, başarma hırsı, sabır ve çalışma azminin bir arada olması halinde ulaşılabilirdi. Bugün elinizde tuttuğunuz bu katalog; hayallerimin size yansımasıdır. İnsanların hayatlarına ve yaşam alanlarına dokunurken son teknoloji sistem ve ürünleri profesyonel teknik kadromuzla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
Sektördeki binlerce müşterimiz ve onlarca iş ortağımız geleceğe daha da büyük hedefler koymamız için bizi cesaretlendiriyor. 
 
Yurt çapında 5 Bölge Müdürlüğü ve bayilerimiz ile Türkiye için çalışmak, üretmek ve gelişmeye devam etmek ana hedefimiz olmaya devam edecektir.
 
Türkiye yeni bir geleceğe hazırlanırken biz de deneyim ve bilgi birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımızı sürekli yenileyerek güncelliyoruz. Hizmet anlayışımız, çalışma şevkimiz ve dinamizmimizle sizlerin gönüllerinde taht kurmaya devam etmek en büyük arzumuz. 
 
Saygılarımla,
 
 
                                                                                                                                                                                                 
İNŞAAT MÜHENDİSİ
ÖMER BAŞBUĞ